BUDOVAUČITELÉZUŠ HarmonieZUŠ Harmonie

Harmonie

ZUŠ Harmonie Zlín, s.r.o.
B. Němcové 258
760 01 Zlín

E-mail: info@zus-harmonie.cz

Další údaje …

Zlín

Asociace

AZUŠ ČR

Sdružení soukromých škol

Základní údaje

Název školy: Základní umělecká škola HARMONIE Zlín
Sídlo školy: B. Němcové 258, 760 01 Zlín
IZO: 600003523
Právní forma: společnost s ručením omezeným
Zřizovatel: Základní umělecká škola Harmonie Zlín, s. r. o.
Datum zřízení a zařazení do sítě: 1. 9. 1995, č. j. 31801/95-61
Ředitelka: Alena Frýdlová
Zástupce ředitelky: Dana Skopalová, Jana Butková
Vedoucí hudebního oboru: Michal Hutyra
Vedoucí výtvarného oboru: Alena Hankeová
Vyučované obory: hudební obor
výtvarný obor

Charakteristika školy

Základní umělecká škola Harmonie je mladá škola s rodinnou atmosférou s 320 žáky a 19 pedagogy. Sídlí v krásné čtvrti Zlína Podhoří, na ulici B. Němcové, pár minut od trolejbusové zastávky č. 4, 2, 6. Jako první soukromá základní umělecká škola ve Zlíně byla otevřena v roce 1995, jejím zřizovatelem je právnická osoba. Od počátku své existence je zařazena do sítě škol MŠMT ČR, je členem Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska a Asociace základních uměleckých škol.

Základní umělecká škola Harmonie poskytuje vzdělání v oboru hudebním a výtvarném. V obou oborech jsou otevřeny třídy pro předškolní děti od pěti let. Jednou ze stěžejních stránek školy je profesně i lidsky kvalitní tým pedagogů, který s laskavostí a trpělivostí rozvíjí talent každého žáka. O jejich práci svědčí nejen umístění našich žáků v různých národních i mezinárodních soutěžích a výstavách, ale i přijetí žáků na střední umělecké školy a konzervatoře, nespočet veřejných akcí, koncertů či jiných aktivit. To vše se pozitivně odráží v zájmu rodičů o studium, školu a její činnost a nás pedagogy vede k další tvůrčí práci a zdokonalování.

Aktualizováno: 29. 12. 2015 11:11:58
© 2012 Základní umělecká škola HARMONIE Zlín, s. r. o.  |  Technická realizace webu: Ing. Michal Heczko