BUDOVAUČITELÉZUŠ HarmonieZUŠ Harmonie
   

Harmonie

Kontakt

ZUŠ Harmonie Zlín, s.r.o.
B. Němcové 258
760 01 Zlín

Tel.: 577 221 330
E-mail: info@zus-harmonie.cz

Další údaje …

Sponzoři

Zlín

Asociace

AZUŠ ČR

Sdružení soukromých škol

Facebook

Naše úspěchy

Celostátní  kolo soutěže ZUŠ MŠMT v komorní hře na zobcovou flétnu 27.4.2019 v ZUŠ Liberec

Dívčí trio zobcových fléten - Natálie Krčálová, Eva Lysoňková a Magdaléna Brhlová pod vedením pí uč. Dany Skopalové získalo krásné

         2. místo

Děvčatům i jejich vyučující gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

 

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ MŠMT v komorní hře žesťových dechových nástrojů 21.3.2019 v ZUŠ Kroměříž

Duo lesních rohů - Vojtěch Drbal a Stanislav Špaček pod vedením p. uč. Milana Kubáta získalo

          3. místo

 

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ MŠMT v komorní hře dřevěných dechových nástrojů 19.3.2019 v ZUŠ Kroměříž

Saxofonové trio - Zuzana Obadalová, Lukáš Tobola a Martin Čepica pod vedením p. uč. Aleše Pavlorka získalo

          1. místo

 

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ MŠMT v komorní hře na zobcovou flétnu 18.3.2019 v ZUŠ Kroměříž

Dívčí trio zobcových fléten - Natálie Krčálová, Eva Lysoňková a Magdaléna Brhlová pod vedením pí uč. Dany Skopalové získalo

          1. místo s postupem do ústředního kola

          Zvláštní cenu za přesvědčivý hudební projev

 

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ MŠMT v komorní hře na zobcovou flétnu 20.2.2019 v ZUŠ Malenovice

Dívčí trio zobcových fléten - Natálie Krčálová, Eva Lysoňková a Magdaléna Brhlová pod vedením pí uč. Dany Skopalové získalo

          1. místo s postupem do krajského kola

          titul Absolutní vítěz soutěže

          Zvláštní ocenění za provedení skladby 21. století

 

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ MŠMT v komorní hře dřevěných a žesťových dechových nástrojů 19.2.2019 v ZUŠ Slavičín

Saxofonové trio - Zuzana Obadalová, Lukáš Tobola a Martin Čepica pod vedením p. uč. Aleše Pavlorka získalo

          1. místo s postupem do krajského kola

 

Duo lesních rohů - Stanislav Špaček a Vojtěch Drbal pod vedením p. uč. Milana Kubáta získalo

          1. místo s postupem do krajského kola

 

 

 

25. ročník interpretační soutěže Karel Ditters z Dittersdorfu 18.10.2018 ve Vidnavě

 

Dívčí trio zobcových fléten - Marie Kadlčáková, Tereza Gajdošíková a Natálie Zámorská pod vedením

pí. uč. Dany Skopalové získalo     1. místo

                                                     titul Laureát soutěže

                                                     Diplom za nejlepší provedení skladby Karla Ditterse

 

Saxofonové trio - Zuzana Obadalová, Lukáš Tobola a Martin Čepica pod vedením p. uč. Aleše Pavlorka

získalo     1. místo

               titul Laureát soutěže

               titul Absolutní vítěz soutěže

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky soutěží 2017/2018

3. - 5.5.2018 Ústřední kolo soutěže ZUŠ MŠMT ve hře na dechové nástroje v Praze

1. místo                                                                    Marie Kadlčáková

2. místo                                                                    Natálie Zámorská

                                                                                   Anežka Popelková                                                  

                                                                                   Ela Sýkorová

                                                                                   Barbora Samohýlová

3. místo                                                                    Matyáš Galetka 

5. - 8.4.2018 Mezinárodní interpretační soutěž PRO BOHEMIA v Ostravě

Čestné uznání                        Marie Kadlčáková

                                                   Anna Borusíková         

26. - 27.3.2018 Krajské kolo soutěže ZUŠ MŠMT ve hře na dechové nástroje v Kroměříži

1. místo s postupem              Anežka Popelková

                                                    Ela Sýkorová

                                                    Matyáš Galetka

                                                    Marie Kadlčáková

                                                    Natálie Zámorská

                                                    Barbora Samohýlová

1. místo                                  Karolína Tobolová 

2. místo                                  Natálie Krčálová

                                                 Magdaléna Brhlová

                                                 Dominik Brhel

                                                 Radek Pelikán

3. místo                                  Eva Lysoňková

Čestné uznání                       Anna Pešlová

23.3.2018 Krajské kolo soutěže ZUŠ MŠMT  ve zpěvu v Karolince

2. místo                                       Anna Borusíková

8.3.2018 Okresní kolo soutěže ZUŠ MŠMT ve hře na dechové nástroje - žestě ve Valašských Kloboukách

1. místo s postupem            Vojtěch Drbal

2. místo                                    Cyril Cettl

                                                   Patrik Petroš

Čestné uznání                        Lukáš Zuzaník

6.3.2018 Okresní kolo soutěže ZUŠ MŠMT ve hře na dechové nástroje - zobcové flétny v Harmonii

1. místo s postupem             Anežka Popelková

                                                    Ela Sýkorová

                                                    Matyáš Galetka

                                                    Magdaléna Brhlová

                                                    Natálie Krčálová

                                                    Eva Lysoňková

                                                    Marie Kadlčáková

                                                    Natálie Zámorská

                                                    Karolína Tobolová

1. místo                          Václav Dočkal

                                         František Dočkal

2.3.2018 Okresní kolo soutěže ZUŠ MŠMT ve hře na dechové nástroje - dřeva ve Slavičíně

1. místo s postupem         Barbora Samohýlová

                                                Anna Pešlová

                                                Dominik Brhel

                                                Radek Pelikán

1. místo                                 Monika Mončeková

                                                Lukáš Tobola

                                                Martin Čepica

2. místo                                 Kristýna Stuchlíková

3. místo                                 Sára Svobodová 

15. - 16.2.2018 Okresní kolo soutěže ZUŠ MŠMT v sólovém a komorním zpěvu v Napajedlech

1. místo s postupem      Anna Borusíková

19. - 20.10.2017 Prestižní mezinárodní soutěž v komorní hře Karel Ditters z Dittersdorfu ve Vidnavě

1. místo - Laureát soutěže a absolutní vítěz        Dívčí kvarteto - Marie Kadlčáková

                                                                                                                    Marie Seidlerová

                                                                                                                    Tereza Gajdošíková

                                                                                                                    Natálie Zámorská

1. místo                  Junior kvarteto - Natálie Krčálová

                                                               Magdaléna Brhlová

                                                               Tereza Pavlíková

                                                                Eva Lysoňková

3. místo             Duo lesních rohů - Vojtěch Drbal

                                                                Stanislav Špaček  

 

 

 

Aktualizováno: 22. 05. 2019 11:59:24
© 2012 Základní umělecká škola HARMONIE Zlín, s. r. o.  |  Technická realizace webu: Ing. Michal Heczko