Pedagogický sbor

Příjmení Jméno, TitulE-mailPracovní pozice
Butková Janabutkova@zus-harmonie.czKlavír
Frýdlová Alenafrydlova@zus-harmonie.czKlavír
Frýdlová Karin, Mgr.frydlova.k@zus-harmonie.czHN, PHV
Hankeová Alenahankeova@zus-harmonie.czMalba, grafika, keramika, modelování
Hrubá Ivanahruba@zus-harmonie.czHousle, komorní hra
Hrubý Michal, BcA.hruby@zus-harmonie.czKytara
Cholastová Romana, MgA.cholastova@zus-harmonie.czKlavír, korepetice
Koňárek Jan, Dis.konarek@zus-harmonie.czZpěv, HN
Kozák Michal , DiS.kozak@zus-harmonie.czBicí
Kožela Jakub, Mgr.kozela@zus-harmonie.czKytara
Křupková Janakrupkova@zus-harmonie.czKlavír, komorní hra
Kubát Milan, MgA.kubat@zus-harmonie.czLesní roh, zobcová flétna, trubka, komorní hra
Mrazíková Jitkamrazikova@zus-harmonie.czHousle, viola, komorní hra
Obdržálková Věraobdrzalkova@zus-harmonie.czZobcová flétna, příčná flétna
Pášma Michalpasma@zus-harmonie.czUkulele, baskytara
Pavlorek Aleš, MgA.pavlorek@zus-harmonie.czKlarinet, saxofon, HN, orchestr
Skopalová Danaskopalova@zus-harmonie.czZobcová flétna, hoboj, komorní hra
Sulovská Hanasulovska@zus-harmonie.czHra na kytaru
Šimková Janasimkova@zus-harmonie.czPříčná flétna, zobcová flétna
Šustková Jarmilasustkova@zus-harmonie.czHra na kytaru
Vávrová Renatavavrova@zus-harmonie.czPříčná flétna, zobcová flétna, komorní hra
Žváček Miloslavzvacek@zus-harmonie.czZobcová flétna, trombón, trubka