Vystoupení v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně 27. 4. 2022

Žáci ZUŠ Harmonie Zlín se postarali o hudební složku při vyhlášení vítězů okresního kola literární soutěže Hledání 2022 v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně.

Dominik Brhel zahájil toto slavnostní setkání Humoreskou Ges dur od Antonína Dvořáka. Před samotným vyhlašováním vítězů zazněla fanfára v podání trumpetisty Lukáše Zuzaníka – Intráda od skladatele Jiřího Ignáce Linka. Od Lukáše si obecenstvo mohlo vyslechnout také Sarabandu Giuseppe Tartiniho. V závěru této krásné události zazpívala Sabina Sušilová píseň Pérečko z cyklu Moravská lidová poezie v písních v úpravě Leoše Janáčka. Žáky doprovázela na klavír paní učitelka Romana Cholastová.

Děkujeme Dominikovi, Lukášovi a Sabině za krásná vstoupení, paní učitelce Cholastové za klavírní spolupráci a učitelům Janě Křupkové, Honzovi Koňárkovi a Miloslavu Žváčkovi za přípravu programu.