Výtvarný soutěžní projekt Čímtačára – hlasujte pro svého favorita!

Žáci našeho výtvarného oboru se zapojili do soutěžní přehlídky Čímtačára. V galerii si můžete prohlédnout všech 28 soutěžních obrázků. Na odkazu www.cimtacara.cz hlasujte pro svého favorita – stačí zadat „ZUŠ Harmonie Zlín“ do kolonky Hledat a zobrazí se Vám obrázky žáků naší školy.

Do hlasování se může zapojit i široká veřejnost, přátelé a příznivci jednotlivých soutěžících, rodina nebo zkrátka každý, kdo chce svým hlasem podpořit mladé umělce i jejich učitele.
Hlasování veřejnosti probíhá do 31.5.2022 přímo pod soutěžním obrázkem jednoduchým přidělením bodů – OHODNOTIT. Každý návštěvník může jednomu obrázku přidělit 1, 2, 3, 4 až 5 bodů, formou „hvězdiček“. Přičemž jedna hvězdička = jeden bod. Pokud chcete udělit např. 5 hvězdiček – kliknete přímo na pátou hvězdičku v řadě.

Našim výtvarníkům blahopřejeme ke krásným výtvorům a přejeme hodně štěstí v soutěži!