Vystoupení na zlínské radnici 27.5.2022

Těší nás, že se žáci ZUŠ Harmonie Zlín podíleli na slavnostním programu Asociace neziskových nestátních organizací Zlínského kraje. V pátek 27.5.2022 probíhalo na zlínské radnici oceňování osobností neziskových organizací.

Naši žáci zpestřili toto sváteční setkání krásnými hudebními čísly. V úvodu vystoupil Dominik Brhel, který zahrál na klavír Dvořákovu Humoresku Ges dur. V průběhu programu zaznělo Rondo od francouzského skladatele Michela Corretta v podání Anežky Popelkové a její altové zobcové flétny. Lukáš Tobola přednesl na saxofon 1. a 2. větu ze Sonáty Henryho Ecclese. A na závěr zazpíval Daniel Dvořák energickou píseň Struna naladěná z cyklu Cigánské melodie od Antonína Dvořáka. Za klavírní korepetici děkujeme paní učitelce Romaně Cholastové.

Velké poděkování patří také paní učitelce Janě Křupkové, Daně Skopalové, panu učiteli Aleši Pavlorkovi a Janu Koňárkovi za přípravu vystoupení žáků.