Hráli jsme v knihovně…

DOBRÁ ZPRÁVA!

Takové bylo téma letošní literární soutěže, kterou pořádala Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně pro žáky základních škol. Jsme moc rádi, jsme se mohli postarat o hudební program slavnostního vyhlašování vítězů ve středu 19.4.2023.

Mikuláš Galetka na úvod rozproudil publikum klavírní Jazzovou etudou od Milana Dvořáka. Před samotným vyhlášením zazněla fanfára Trumpet Tune, kterou na trubku zahrál Lukáš Zuzaník. Eva Grebeníčková svou kytarovou skladbou Amoroso od českého autora Tomáše Illeho dokreslila dojemnou atmosféru, když mladí vítězové četli svá literární dílka. S publikem jsme rozloučili romantickou skladbou On The Waterside od Daniela Hellbacha, kterou na zobcovou flétnu zahrála Zita Vaňatková. Za klavírní spolupráci děkujeme paní učitelce Janě Šimkové.